کد خبر: ۱۷۴۴۸۰
تعداد بازدید: ۱۸۱۹۸
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۰
​رییس اداره نظارت بر ناشران بورسی گفت:در راستای بازگشایی نماد بانک صادرات ایران "وبصادر" با همکاری این بانک مقدمات لازم به مرحله اجرا در آمده است.
فرایند بازگشایی نماد بانک صادرات ایران در حال انجام است
گروه اقتصادیعلی بیگ زاده در گفت و گو با یکی از سایت های اقتصادی افزود: بانک صادرات ایران توضیح لازم در خصوص مطالبات را به سازمان بورس ارسال کرده است که پس از بررسی اطلاعات از سوی اداره نظارت بر ناشران بورسی زمینه بازگشایی وبصادر فراهم می شود.

به گزارش بولتن نیوز، این مقام مسئول همچنین درباره دلایل توقف نماد چند بنگاه اقتصادی دیگر در بورس نیز توضیحاتی ارایه کرد.

بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور، سال گذشته در راستای شفاف سازی خود، مبادرت به تهیه و ارایه صورتهای مالی براساس استانداردهای بین المللی IFRS کرده است.

پیش از این نیز مدیر عامل بانک صادرات ایران بر پیشگامی بانک متبوعش برای شفاف سازی صورت های مالی تاکید کرده که این اقدام ارزشمند، تحسین و تقدیر مدیران اقتصادی کشور را در پی داشته است.

به باور کارشناسان بانکی و بورسی، با توجه به گشایش های صورت گرفته در عرصه بین المللی و برخورداری بانک صادرات ایران از بزرگترین شبکه بانکی در خارج از کشور، بهبود ارزش سهام این بانک قطعی است.