پربیننده ترین عناوین
کد خبر: ۱۷۷۹۷۰
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
مدیریت نظارت بر بورس در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد؛
مدیریت نظارت بر بورس سازمان گفت: ساعات کار معاملاتی بورس تهران همانند روزهای قبل از ساعت 9 صبح تا 12:30 دقیقه ظهر خواهد بود.
محسن خدابخش در گفت‌وگو با بورس‌نیوز ضمن اعلام این خبر گفت: تغییر ساعات کاری ادارات تاثیری بر ساعات معاملات بورس نخواهد داشت.

به گزارش بورس‌نیوز، بر این اساس هیات مدیره بورس در حال بررسی این موضوع می‌باشد و تا زمان مخابره این خبر تغییری در ساعات معاملات بورس تهران اتفاق نیافتاده است.

ساعت کار ادارات استان تهران به استثناء مراکز خدمات‌رسان تا پایان تیرماه سال جاری از ساعت ۶ شروع و ساعت ۱۴ پایان می‌یابد.

استانداری تهران در بخشنامه‌ای تغییر ساعات کاری ادارات را به کلیه دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی و کلیه نهادهای عمومی غیردولتی و شهرداری‌های استان ابلاغ کرد. بر اساس این بخشنامه، مراکز درمانی و خدمات‌رسانی از این مصوبه مستثنی هستند.

در بخشنامه استانداری تهران آمده است: براساس مصوبه هیئت وزیران، موضوع مجوز تنظیم ساعت کار دستگاه‌های دولتی، ادارات، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر موسسات عمومی غیردولتی با عنایت به تداوم شرایط خاص جوی و با توجه به ضرورت صرفه‌جویی و مدیریت مصرف برق، بدینوسیله ساعت کار ادارات به استثناء مراکز خدمات‌رسان تا پایان تیرماه سال جاری از ساعت ۶ شروع و ساعت ۱۴ پایان می یابد.

ضروری است مسئولان محترم دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها و نهادهای مستقر در استان تهران ضمن نظارت و تلاش جدی در خصوص کاهش مصرف انرژی دستگاه مربوطه، سیستم‌های سرمایش خود را در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد تنظیم و حداکثر تا ساعت ۱۳:۳۰ خاموش نمایند.

ضمنا حسن انجام امور بر عهده بالاترین مقام دستگاه و از طریق مبادی ذیربط کنترل و نظارت خواهد شد.