خبرخوان
خودرو جدید ترینهای بورس
ترکیب ریسک و هیجان جدید ترینهای بورس
تحلیل سه بعدی بازار جدید ترینهای بورس
تبعیض ارزی در شرکت ها جدید ترینهای بورس
بازار سرمایه کارا تر می شود جدید ترینهای بورس
افزایش دماسنج بازار سهام جدید ترینهای بورس
تحلیل سه بعدی بازار جدید ترینهای بورس
ترکیب ریسک و هیجان جدید ترینهای بورس
کد خبر: ۱۷۷۹۷۰
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
مدیریت نظارت بر بورس در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد؛
مدیریت نظارت بر بورس سازمان گفت: ساعات کار معاملاتی بورس تهران همانند روزهای قبل از ساعت 9 صبح تا 12:30 دقیقه ظهر خواهد بود.
محسن خدابخش در گفت‌وگو با بورس‌نیوز ضمن اعلام این خبر گفت: تغییر ساعات کاری ادارات تاثیری بر ساعات معاملات بورس نخواهد داشت.

به گزارش بورس‌نیوز، بر این اساس هیات مدیره بورس در حال بررسی این موضوع می‌باشد و تا زمان مخابره این خبر تغییری در ساعات معاملات بورس تهران اتفاق نیافتاده است.

ساعت کار ادارات استان تهران به استثناء مراکز خدمات‌رسان تا پایان تیرماه سال جاری از ساعت ۶ شروع و ساعت ۱۴ پایان می‌یابد.

استانداری تهران در بخشنامه‌ای تغییر ساعات کاری ادارات را به کلیه دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی و کلیه نهادهای عمومی غیردولتی و شهرداری‌های استان ابلاغ کرد. بر اساس این بخشنامه، مراکز درمانی و خدمات‌رسانی از این مصوبه مستثنی هستند.

در بخشنامه استانداری تهران آمده است: براساس مصوبه هیئت وزیران، موضوع مجوز تنظیم ساعت کار دستگاه‌های دولتی، ادارات، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر موسسات عمومی غیردولتی با عنایت به تداوم شرایط خاص جوی و با توجه به ضرورت صرفه‌جویی و مدیریت مصرف برق، بدینوسیله ساعت کار ادارات به استثناء مراکز خدمات‌رسان تا پایان تیرماه سال جاری از ساعت ۶ شروع و ساعت ۱۴ پایان می یابد.

ضروری است مسئولان محترم دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها و نهادهای مستقر در استان تهران ضمن نظارت و تلاش جدی در خصوص کاهش مصرف انرژی دستگاه مربوطه، سیستم‌های سرمایش خود را در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد تنظیم و حداکثر تا ساعت ۱۳:۳۰ خاموش نمایند.

ضمنا حسن انجام امور بر عهده بالاترین مقام دستگاه و از طریق مبادی ذیربط کنترل و نظارت خواهد شد.