پربیننده ترین عناوین
کد خبر: ۱۷۷۹۷۳
تعداد بازدید: ۱۸۷۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
مجمع عمومی شرکت بیمه پارسیان برگزار شد؛
مجمع عمومي عادي سالانه شركت بيمه پارسيان ( سهامي عام )براي سال مالي منتهي به 30/12/96 برگزار شد.
به گزارش بورس نیوز، اين شركت به‌عنوان يك شركت بزرگ بيمه بورسي امسال نيز مجمع عمومي عادي سالانه خود را برگزار و مفاد دستور جلسه ذكرشده در آگهي دعوت به مجمع را كه در جرايد به چاپ رسيده بود به تصويب سهامداران رساند.

اويار حسين نایب‌رئیس هيات مديره و مدیرعامل شرکت بیمه پارسیان به ارائه گزارش فعالیت‌های شركت كه نشانگر رشد مناسب و تركيب بهینه پرتفوي ، ايفاي تعهدات قانوني و آئين‌نامه‌اي و همچنين شفافيت صورت‌های مالي در سال 96 پرداخت.

لازم به ذکر است که در این مجمع ابتدا نسبت به انتخاب رئيس مجمع ، نظّار و منشي جلسه اقدام شد و پس از استقرار هيأت رئيسه مجمع و نمايندگان بیمه مركزي جمهوري اسلامي ايران و سازمان بورس و اوراق بهادار در قسمت هيأت رئيسه ، گزارش هیات مدیره قرائت شد.

در ادامه ، گزارش حسابرس و بازرس قانوني شركت قرائت و پس از ارائه پاسخ‌هاي لازم در مورد بندهاي گزارش حسابرس و بازرس و سؤالات مطروحه ، صورت‌های مالي عملكرد منتهي به 30/12/96 به تصويب رسيد و به ازاي هر سهم معادل 150ريال سود نقدي تقسيم گرديد، مؤسسه حسابرسي بيات رايان به‌عنوان حسابرس و بازرس قانوني اصلي و مؤسسه حسابرسي آگاهان  و همكاران به‌عنوان حسابرس و بازرس علی‌البدل براي سال مالي 96 تعيين و روزنامه‌هاي اطلاعات و دنياي اقتصاد نيز به‌عنوان روزنامه‎هاي كثيرالانتشار جهت درج آگهي‌هاي شركت انتخاب شدند.