پربیننده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۱۸۲۲۴۰
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
در این نمایشگاه که با حضور بیش از سیصد و شصت شرکت داخلی و خارجی برگزار شد، بیش از دوهزار نفر از مدیران، سیاست‌گذاران، فعالان بخش‌های دولتی و خصوصی و دست‌اندرکاران حضور داشتند.

به گزارش بورس نیوز، در این نمایشگاه که با حضور بیش از سیصد و شصت شرکت داخلی و خارجی برگزار شد، بیش از دوهزار نفر از مدیران، سیاست‌گذاران، فعالان بخش‌های دولتی و خصوصی و دست‌اندرکاران حضور داشتند.

گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید نیز با مشارکت ده شرکت عمدتا بورس زیر مجموعه خود، حضوری پررنگ در این رویداد بزرگ داشت. شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، شرکت سنگ آهن گهرزمین، شرکت سرمایه‌گذاری ساختمانی سپه، شرکت کارگزاری بانک سپه، شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور، شرکت سیمان هرمزگان، شرکت کویر تایر، شرکت کمپرسورسازی پادنا، شرکت آسیاناما و شرکت زرین پرشیا امید با حضور مدیران و کارشناسان خود در این رویداد بازار پول و سرمایه شرکت داشتند.

شیری عضو هیئت مدیره گروه سرمایه امید نیز در غرقه این هلدینگ چند رشته‌ای حضور یافت و پاسخگوی فعالان بازار و خبرنگاران در باره برنامه‌های توسعه‌ای و آتی این مجموعه بود.

به گزارش دریافتی در روزهای گذشته، شماری از مدیران ارشد اقتصادی کشور از غرفه گروه سرمایه‌گذاری امید دیدن کردن. سیدی مدیرعامل بانک صادرات با حضور در غرفه امید، از جایگاه تاثیرگذار امید و روند روبه رشد ارزش سهام این شرکت تقدیر کرد.

شرکت گوهرزمین از شرکت‌های معظم در حوضه فعالیت‌های معدنی، حضوری فعال در کیش اینوکس 2018 داشت. به گفته مدیر روابط عمومی گهرزمین، با توجه به این که فصل جدیدی برای شرکت آغاز شده، حضور فعالانه در نمایشگاه‌ها و برنامه‌های مرتبط با بورس نظیر کیش اینوکس برای مذاکرات و هم افزایی حداکثری در دستور برنامه‌های شرکت قرار دارد.

سیمان هرمزگان نیز که از شرکت‌‌های مهم هلدینگ امید است در حاشیه نمایشگاه با حضور کارشناسان اقتصادی و بازرگانی با هدف معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری به تبین فعالیت‌ها و رویکردهای شرکت در شرایط کنونی پرداختند.

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید نیز در خصوص این رویداد و مشارکت شرکت در آن گفت: در دور تازه مدیریت این هلدینگ که از آواخر سال گذشته آغاز شده است، تقویت ارتباطات با هدف معرفی برند شرکت، از برنامه‌های این مجموعه است.

وی افزود: گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید از پر افتخارترین هلدینگ‌های اقتصادی کشور است که در سبد سرمایه‌گذاری‌های خود طیف متنوعی را داراست.

وی افزود: مشکل اینست که تمام کسب و کارها اعم از خرد و کلان بدون ارتباط با محیط پیرامون و افکار عمومی در تکمیل زنجیره ارزش خود دچار مشکلات و نارسایی می‌شوند. از این رو در نظر داریم رویکرد اطلاع رسانی و تقویت تصویر این برند ملی را با نگاه به ذینفعان خود دنبال کنیم و حضور در این رویداد هم از این منظر قابل تحلیل است.

وی در خصوص فعالیت در این رویداد گفت: روی هم رفته به عنوان تجربه نخست حضور گروه امید در رویداد کیش اینوکس، دستاوردهای قابل توجهی به لحاظ بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و همفکری با سایر ارکان بازار پول و سرمایه به دست آمد.

گفتی است ویژه‌نامه اختصاصی گروه امید توسط هفته‌نامه اقتصاد کارا نیز درهمایش، نمایشگاه و پنل‌های تخصصی مرتبط توزیع گردید.