پربیننده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۱۸۸۲۵۲
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
مدیر منطقه فارس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت:
مدیر منطقه فارس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: همسو با سیاست‌های شرکت و استفاده از توان بخش خصوصی و جذب سرمایه‌گذار در بخش عرضه فرآورده‌های نفتی، این منطقه ۳۸۰ میلیارد ریال جذب سرمایه در این حوزه داشته است.

بهره برداری از 11 جایگاه سوخت در استان فارس

به گزارش بورس نیوز، امیر بنی‌کریمی، مدیر منطقه فارس گفت: همسو با سیاست‌های شرکت و استفاده از توان بخش خصوصی و جذب سرمایه‌گذار در بخش عرضه فرآورده‌های نفتی، این منطقه ۳۸۰ میلیارد ریال جذب سرمایه در این حوزه داشته است.

وی با اشاره به اجرای طرح «ایجاد شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت» در منطقه، هدف از تشکیل این شرکت‌ها را ارائه خدمات و سوخت‌رسانی مطلوب‌تر به مردم عنوان کرد و افزود: از طریق این جایگاه‌ها که در شیراز، استهبان، لارستان، نورآباد، اقلید، بوانات و کازرون به بهره‌برداری رسیده، زمینه اشتغال ۱۲۰ نفر فراهم شده است.

مدیر منطقه فارس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، تسهیل و تسریع در ارائه تسهیلات برای سرمایه‌گذاران را از رویکردهای مهم شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی عنوان کرد و افزود: با هماهنگی سازمان‌ها و اداره‌های ذی‌ربط هم‌اکنون در سطح استان فارس تعدادی جایگاه در دست احداث است که از پیشرفت فیزیکی ۲۰ تا ۹۰ درصدی برخوردارند.

بنی‌کریمی تاکید کرد: همسو با برنامه‌های شرکت درباره پیشگیری از توزیع خارج از شبکه فرآورده، هماهنگی‌های لازم بین نواحی و واحدهای ستاد پیرامون کنترل و نظارت بیشتر بر جایگاه‌ها، مصرف‌کنندگان عمده و جزء انجام شده است.

وی در پایان تصریح کرد: بازرسان با حضور مستمر در مبادی عرضه به‌طور مرتب و جدی در حال بررسی زنجیره عرضه سوخت در استان هستند و تلاش می‌کنند تخلف‌های احتمالی در این زنجیره را به حداقل ممکن برسانند.