پربیننده ترین عناوین
کد خبر: ۱۹۰۴۲۲
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
نماد معاملاتي شرکت بانک انصار بر اساس مصوبه شوراي عالي هماهنگي اقتصادي (سران سه قوه) در خصوص چارچوب ادغام بانکها و موسسات اعتباري وابسته به نيروهاي مسلح در بانک سپه مبني بر اجازه انجام معامله در خارج از ساعت معاملاتي و در نماد «وانصار2» آماده سفارش‌گيري است.

اطلاعیه در خصوص خرید سهام شرکت بانک انصار

به گزارش بورس نیوز، پيرو اطلاعيه شماره 181/56874 مورخ 1398/01/18 معاونت بازار، نماد معاملاتي شرکت بانک انصار «وانصار2» بر اساس مصوبه شوراي عالي هماهنگي اقتصادي (سران سه قوه) در خصوص چارچوب ادغام بانکها و موسسات اعتباري وابسته به نيروهاي مسلح در بانک سپه مبني بر اجازه انجام معامله در خارج از ساعت معاملاتي و در نماد «وانصار2» آماده سفارش‌گيري است.

شرايط ورود سفارش به شرح ذيل است:

1- سهامداران حقيقي و حقوقي مي‌توانند براي فروش سهام خود، پس از مراجعه به شعب کارگزاران عضو بورس اوراق بهادار تهران درسراسر کشور و ارائه تقاضاي فروش سهام خود و همچنين پيرو ابلاغيه شماره 110200228 مديريت نظارت بر کارگزاران سازمان بورس و اوراق بهادار، نسبت به تکميل تعهد نامه مربوطه اقدام کنند.

2- دوره اخذ سفارش توسط کارگزاران از تاريخ 1398/01/21 الي 1398/02/29 است.

3- نوع سفارش فروش از نظر اعتبار زماني، سفارش بدون محدوديت زماني است.

4- قيمت تقاضا فروش براي سهامداران حقيقي و سهامداران حقوقي غيروابسته به نيروهاي مسلح به قيمت هر سهم مبلغ 2086 ريال است.

5- دوره زماني ورود سفارش‌هاي فروش پس از بازگشايي نماد معاملاتي از ساعت 8:30 الي 13:00 در تمامي جلسات رسمي معاملاتي امکان‌پذير است.

6- انجام معاملات معاف از کارمزد نقل و انتقال (به استثناي کارمزد شرکتهاي کارگزاري) است و کارمزد مربوط به کارگزار فروشنده توسط واحدهاي ادغام شونده پرداخت مي‌شود.