پربیننده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۱۹۲۵۷۴
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران عملکرد صندوق های سرمایه گذاری شرکت سبدگردان آسمان را برای سال منتهی به 31 اردیبهشت ماه 1398 اعلام کرد.

بازدهی جذاب صندوق سرمایه گذاری سبدگردان آسمان

صندوق های در سهام

به گزارش بورس نیوز، شرکت سبدگردان آسمان دارای ۲ صندوق سرمایه گذاری در سهام است. صندوق آسمان یکم که صندوقی صدور و ابطالی است توانست طی سال منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ بیش از ۱۲۳ درصد بازدهی را نصیب سرمایه گذاران خود کند. صندوق آسمان آرمانی سهام دیگر صندوق در سهام این شرکت است که در بورس قابل معامله است (ETF)؛ این صندوق نیز با بازدهی ۹۸ درصد توانست جوابگوی صندوق بازان بورسی باشد.
 
 بازدهی جذاب صندوق سرمایه گذاری سبدگردان آسمانبازدهی جذاب صندوق سرمایه گذاری سبدگردان آسمان


این ۲ صندوق به دلیل ماهیت شان که اغلب سرمایه گذاری خود را در سهام انجام می دهند، در دسته صندوق های «پرریسک» قرار می گیرند.

صندوق های مختلط

صندوق سرمایه گذاری آسمان خاورمیانه صندوق مختلط شرکت سبدگردان آسمان است؛ این صندوق با ترکیب بیشتر در سهام و اوراق با درآمد ثابت توانست طی سال منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸،  ۱۰۲ درصد بازدهی به دست آورد. هم اکنون ترکیب دارایی این صندوق شامل ۵۹ درصد سهام، ۳۷ درصد اوراق با درآمد ثابت، ۳ درصد سپرده بانکی و یک درصد سایر دارایی هاست.


بازدهی جذاب صندوق سرمایه گذاری سبدگردان آسمان
 
این صندوق به دلیل ماهیتش که به نسبت مساوی و نزدیک به هم در اوراق بادرآمد ثابت، سهام و سپرده بانکی سرمایه گذاری می کند، در دسته صندوق های با «ریسک متوسط» قرار می گیرند.
صندوق های با درآمد ثابت

شرکت سبدگردان آسمان با پذیره نویسی صندوق با درآمد ثابت آسمان امید در بهمن ماه ۱۳۹۷، توانست دایره خدمات خود را به سرمایه گذاران ریسک گریز و علاقمند به درآمد ثابت توسعه دهد. این صندوق طی ۴ ماه اول فعالیت خود یعنی بهمن و اسفند ماه ۱۳۹۷  و فروردین و اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ به ترتیب با کسب بازدهی سالیانه ۲۰.۲، ۲۳.۲، ۲۲ و ۲۴ درصد توانست خود را به عنوان مدعی محقق ساز بازدهی مناسب در بین صندوق های با درآمد ثابت اثبات کند؛ صندوق آسمان امید در حالی توانست سود سالیانه شده ۲۴ درصدی را در اردیبهشت امسال نصیب سرمایه گذاران خود کند که در دوره کوتاه فعالیت خود توانسته است رتبه چهارم پربازده ترین های صندوق های بادرآمد ثابت قابل معامله در بورس را تصاحب کند.

صندوق با درآمد ثابت آسمان امید با ترکیب دارایی ۷۲ درصدی اوراق با درآمد ثابت، ۲۷ درصدی سپرده بانکی و یک درصدی سهام تلاش دارد که بتواند مناسب ترین سودها را نصیب سرمایه گذاران ریسک گریز خود کند.
 
بازدهی جذاب صندوق سرمایه گذاری سبدگردان آسمان


این صندوق به دلیل ماهیتش که اغلب در اوراق بادرآمد ثابت و سپرده بانکی سرمایه گذاری می‌کند، در دسته صندوق های با «ریسک نزدیک به صفر» قرار می گیرند.
جهت راهنمای سرمایه گذاری با ما تماس بگیرید
تلفن: ۴۱۷۹۳۰۰۰ - ۸۸۵۵۱۶۲۳ - ۸۸۵۵۱۶۳۷ - ۸۸۵۵۱۶۳۲