پربیننده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
کد خبر: ۱۹۳۴۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
مدیر امور سهام بانک شهر گفت: بانک شهر در حال انجام روال عادی عملیات بانکداری بوده و رخدادی که اثر گذاری خاصی بر قیمت سهام داشته باشد رخ نداده که منجر به تغییرات هیجانی قیمت سهام بانک باشد و عمده رشد قیمت، صرفا ناشی از جو مثبت حاکم بر رشد ارزش سهام گروه بانک‌ها و ورود جریان نقدینگی به سهام بانک شهر است.

به گزارش بورس نیوز، حجت‌اله نجاری با اشاره به این که این روزها صنعت بانکداری از صنایعی بوده که در بورس با اقبال چشمگیری مواجه است و یکی از دلایل آن نیز برنامه‌های اعلامی در خصوص افزایش سرمایه‌های قریب‌الوقوع برخی بانک‌ها از محل‌های مختلف است. این موضوع و عدم اعلام میزان افزایش سرمایه از سوی برخی بانک‌ها منجر شده تا برخی شایعات در این گروه مطرح و حتی شاهد رشد بی دلیل قیمت سهام برخی از بانک‌ها نیز باشیم.

وی افزود: یکی از بانک‌هایی که این روزها با رشد تقاضا و اقبال بازار روبرو بوده بانک شهر است. در این خصوص حتی شایعاتی نیز در مورد افزایش سرمایه ۱۲۰۰ درصدی این بانک مطرح شده است. اما واقعیت آن است که بانک شهر هیچ برنامه‌ای برای افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها و یا طرق مختلف ندارد و می بایست سهامداران در این خصوص به شایعات مطرح شده آگاه باشند.

مدیر امور سهام بانک شهر گفت: بانک شهر تنها بانک در بازار پایه بوده که با دریافت مجوز از سازمان بورس و شرکت فرابورس بازارگردان داشته و شرکت تامین سرمایه تمدن به عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ و تراز اول در این خصوص بسیار خوب و حرفه‌ای عمل کرده و باعث اطمینان بخشی به سهامداران بانک شهر شده است.